Balkonų stiklinimas

Balkonų stiklinimas – kaina

Patrauklesnis estetinis vaizdas, atsinaujinusi aplinka, patalpose išlaikomas didesnis šilumos energijos kiekis, praplėstos mažesnės erdvės ir nepakartojamas jaukumas – balkonų stiklinimas. Pasikvieskite mus, mes pakonsultuosime, išmatuosime ir įstiklinsime balkoną ir Jūs įsitikinsite, kad tai ne mitas.

At tiesa, kad daugelis žmonių, neįstiklintus balkonus yra pavertę sandėliukais, kvėpavimo grynu oru ar rūkymo zonomis (nors įstatymas draudžia tai daryti)?

Aliuminio balkonai

balkonu_stiklinimas_aliuminio

Dviejų bėgelių balkonų stiklinimo sistema – tai dviejų bėgelių lango konstrukcija, galinti turėti dvi, tris arba keturias varstomas lango dalis. Sistemos staktų profilių gylis – 60 mm, o varčių profilių – tik 22 mm, todėl šios konstrukcijos yra ypač grakščios ir elegantiškos. Be estetinių ir kitų privalumų konstrukcija pasižymi ypač patrauklia kaina, o todėl yra labai populiarios.

Balkonų stiklinimas – didelis privalumas apsaugant namų erdvę nuo gatvės triukšmo. Todėl įstiklintas balkonas leis jausti ramiai, jaukiai ir saugiai. Be to, remiantis specialistų matavimais, įstiklintų balkonų erdvėje, temperatūra gali būti aukštesnė nei lauko net iki 8 laipsnių, kartais net ir daugiau. O gyvenamųjų patalpų, kurių balkonai įstiklinti, temperatūra gali padidėti net iki 5 laipsnių. Sunku patikėti, bet tokie šilumos energijos rodikliai ir skatina rinktis būtent tokį energijos taupymo būdą – balkonų stiklinimą. Ir prie to, Jūs dar gausite atnaujintą balkono erdvę, kurią galėsite naudoti kaip terasą gryno oro pasimėgavimui ar net darbo kambariui. Langesadecor.lt – balkonų stiklinimas šilumos energijos taupymui.

Trijų bėgelių balkonų stiklinimo sistema – tai trijų bėgelių lango konstrukcija, galinti turėti 3-is arba 6-ias varstomas lango dalis. Sistemos varčių profiliai yra taip pat grakštūs kaip ir dviejų bėgelių sistemoje, tačiau dėl didesnio – 90 mm staktų gylio ir bėgelių skaičiaus galima pagaminti didesnio pločio balkonų konstrukcijas. Šių balkonų įstiklinimo konstrukcijų kainos yra neženkliai didesnės nei dviejų, tačiau atskirais atvejais, kai reikalinga įstiklinti plačius balkonus, jų ekonominiai parametrai yra geresni.

balkono_stiklinimas_alium

Balkonų stiklinimas – kaina, kas ją sudaro?

Vis labiau populiarėjant balkonų renovacijoms, nuo jų neatsilieka ir balkonų stiklinimo sistemos, todėl stiklinimo kainos yra vienas iš pagrindinių klausimų. Kiek balkono stiklinimas kainuos? Į šį klausimą atsakyti iškarto be galo sudėtinga, kadangi balkono stiklinimo kaina priklauso nuo daug kriterijų, kuriuos žinant ir būtų galima įvardinti kainą. Pirma reikėtų paskaičiuoti, kiek kainuotų balkono stiklinimo konstrukcija. Labai svarbu, kokią medžiagą pasirinksite, plastiką, aliuminį ar medį, o po to, kokį stiklo paketą norėsite, kad sumontuotų. Taip pat, galima ne mažai sutaupyti pasirinkus tinkamą apatinių balkono turėklų rekonstrukciją ir naują jų montavimą. Priėmus tinkamus sprendimus langai24.lt balkonų stiklinimas gali kainuoti mažiau.

Kokias balkonų stiklinimo sistemas mes siūlome?

Ne paslaptis, kad visi žmonės yra skirtingi, todėl ir jų poreikiai bei norai skiriasi taip pat. Ne išimtis ir balkonų stiklinimas, kiekvienas užsakovas turi savo norus bei fantazijas, todėl išskirti kokią nors populiaresnę stiklinimo rūšį labai sunku. Bet įvardinti tris pagrindines stiklinimo rūšis mes galim. Plastikinių langų principas greičiausiai girdėtas daugeliui, kitaip dar vadinamas PVC profiliais, kurie naudojami balkonų stiklinimui. Kitos dvi rūšys – rėminis ir berėmis balkonų stiklinimas.

Plastikinių langų gamyba – viena iš populiariausių Lietuvoje, todėl ir balkonų stiklinimas PVC profiliais nuo jų neatsilieka. Todėl toks stiklinimas ir vadinamas balkonų stiklinimu PVC profiliais, kuris taip pat pasižymi šilumos energijos taupymu.

Berėmis balkonų stiklinimas labai populiarus Lietuvoje, bet ar kas nors žino, kad tokios sistemos atvežtos iš Skandinavijos? Toks stiklinimas pasižymi estetiniu vaizdu bei energijos išsaugojimu.

Rėminis balkonų stiklinimas – aliuminio profilio rėmuose ir yra gan sandari. Be to, tokia rėminė stiklinimo sistema pasitarnauja ir namų šeimininkėms, kai reikia nuvalyti balkono langus, nes konstrukcijos lengvai išsiima ir nuvalius langus, vėl nesudėtingai stiklų paketai įstatomi atgal į rėmus.

Ar išsirinkote pakankami kokybiškus balkonų stiklinimo specialistus?

Longesadecor – konsultacijos, patarimai ir kokybė!