Plastikiniai langai Kaune kainos

Plastikiniai langai Kaune kainos

Prireikus savo name statyti arba keisti langus, dažnas Kauno miesto gyventojas pasimeta informacijos platybėse ir sunkiai susidėlioja reikalingus prioritetus, pagal kuriuos reikėtų pasirinkti atitinkamą plastikinių langų gamintoją arba pardavėją.

Kriterijai kurie lemia langų kainą

Kaip žinia langų kainą nulemia įvairūs kriterijai: stiklo paketas, lango profilis, montavimas, langų apkaustai, demontavimas, utilizavimas, palangės, apsauga nuo įsilaužimo. Taip viskas priklauso ir nuo įvairių papildomų funkcijų: keliomis ir kokiomis padėtimis atsidaro langas, išorinės ir vidinės palangės, tinklelis nuo parazitu ar orlaidė.

Plastikiniai langai Kaunas kainosProcentaliai langų kainą priklauso nuo lango profilio, kuris sudaro 40% viso lango kainos, taip pat 40% kainos sudaro stiklo paketas ir dvidešimt procentų furnitūra t.y. įvarios jungiamosios bei dekoratyvinės lango dalys. Verta paminėti kad montavimo darbai sudaro nuo 30 iki 50 nuošimčių lango kainos.

Plastikinių ir medinių langų kainų palyginimas

Plastikinių langų kvadratinis metras Kaune šiuo metu kainuoja nuo 170 iki 300 litų ar net brangiau. Taip pat kaina priklauso ir nuo įvairiausių faktorių, ar langas yra varstomas ar ne, kiek lange yra skirstymų, kokią dalį sudaro stiklo paketas. Palyginimui medinių langų kaina yra apie 500 – 800 litų už kvadratinį metrą.

Langų kainų pavyzdžiai

Vienos dalies nevarstomo virtuvinio lango (1420 x 1520 mm) kaina svyruoja nuo 300 iki 500 litų, tuo tarpų varstomo nuo 400 iki 700 litų. Pavyzdžiui dviejų dalių virtuvinis langas kainuotų nuo 350 iki 750 litų.

Dviejų ir trijų dalių kambario langų (1420 x 2310 mm) kaina svyruoja nuo 800 iki 1200 litų. Na o balkono blokas, į kurį įeina balkono durys ir langas (2100 x 2240 mm) kainuoja nuo 600 iki 1000 litų, nes balkonų durys šiuo metu kainuoja nuo 400 iki 600 Lt.

Kaune galima įsigyti plastikinius langus ne ką brangesnius nei kituose Lietuvos miestuose, tereikia nuspręsti kiek ir kokių langų reikia. Taip pat vertėtų susitikti su keliais langų pardavėjais, kurie pateiks išsamesnius pasiūlymus.

Bendri reikalavimai perkant langus

Pasirinkite patikimą langus pardavinėjančią įmonę, jau turinčią nemažą klientų būrį. Susipažinkite su įmonės dokumentacija. Darbų kaina tikrai neturėtų priklausyti nuo lango kainos. Nepakliūkite į spąstus “du langai už vieno kainą” – tai ne tas atvejis, kai galima sėkmingai sutaupyti pinigų. Didžiausią dėmesį skirkite visiems sutarties punktams bei langų brėžiniams ir aprašymams.