Plastikiniai langai Kaune

Plastikiniai langai Kaune

Reikėtų sutikti su tuo, kad Kaune, plastikinių langų pasiūlą taip pat yra gausi ir, kad daugelis kauniečių, rankose yra laikę skrajutes ar bukletus su pasiūlymais, jog antrame Lietuvos, pagal dydį, mieste siūlomi itin pigūs plastikiniai langai. Daugelis, tokias reklamines skrajutes tiesiog išmeta į šiukšlių dėžę ar kibirą, bet atėjus metui, kada individualiuose namuose ar daugiabučio bute reikia pasikeisti langus, pradeda sukti galvą, iš kur ir ko jam įsigyti plastikinius langus ir ar jie bus kokybiški. Tokiu atveju verta pagalvoti, ar verta pirkti pigius langus, kurie siūlomi itin pigiai, ar vis dėl to reikėtų pasitikėti tik tais, kurie jau ilgus metus dirba langų gamybos ir pardavimo srityje? Žinoma, plastikinių langų pasirinkimas Kaune yra laisvas, todėl Jūs turite visas teise pasirinkti tokį pardavėją ir tokius langus, kurie yra priimtini ne tik pagal kainą, bet ir pagal kokybę.

brugmann_standart

Prieš perkant, visada privalu pasidomėti pačiais gamintojais ir langų pardavėjais, o dar svarbiau – pasvarstyti ir apsispręsti, kokių būtent langų ir kiek norėsite užsisakyti. Tarkime, standartinių dydžių langai virtuvėje yra 1540X1430 mm, su 5-6 kamerų sistema, 65-75 mm storio rėmu, 2-3 stiklų paketu, kurio storis – 24 mm, su PVC palangėmis ir lauko palangėmis iš cinkuotos skardos, be montavimo ir išmontavimo darbų kainuoja nuo 500 litų. Žinoma, kad tokie langai yra varstomi trimis padėtimis, o senamiesčio tipo langai bus brangesni, nei standartinių dydžių plastikiniai langai, ir žinoma, kad nevarstomi langai – pigesni už varstomus.

Žmonėms, kurie gyvena varganai, žinoma, kad neišsivers be keičiamų langų išmontavimo paslaugų ir tokie darbai yra įkainojami nuo 40 iki 160 litų, kurios dar ir svyruoja, priklausomai nuo darbų sudėtingumo ir specifikos. Kauno senamiesčio gyventojams taip pat teks plačiau atverti pinigines, kad plastikiniai langai būtų pirma išmontuoti, o tik po to sumontuoti, nes bendrą lango montavimo sumą sudaro ir montavimui skirtos medžiagos, todėl darbai gali kainuoti nuo 100 iki 300 litų.

Balkono, terasos ar lango kainos svyruoja nuo 500 iki 2000 litų ar net daugiau. Dvigubi plastikiniai langai su varstoma puse kainuoja nuo 500 iki 1500 litų, o dvigubi plastikiniai langai Kaune, kai varstomi abu langai, kainos siekia nuo 700 iki 200 litų.

Labai tiksliai pasakyti, kiek plastikiniai langai Kaune kainuotų – ganėtinai sudėtinga. Paklausite kodėl? Pirma reikėtų išsiaiškinti klientų poreikius, pavyzdžiui, kur bus montuojami langai, kokio gaminio užsakovas norės ir suprantama, koks yra kiekis, nes, tarkime, plastikinius langus keisti blokiniame name yra pigiau, nei langų keitimas, tarkime senamiestyje.

Užsisakydami langus, nepamirškite ir jau išmontuotų langų utilizavimo ir išvežimo kaštų. Didelėmis atliekomis, taip lengvai neatsikratysite, jų metimas į buitinių atliekų konteinerius ra reguliuojamas Lietuvos įstatymais. Todėl, džiugu nuraminti mūsų klientus, kad mes, po atliktų darbų, visus išmontuotus langus išvešime nemokamai. Suprantama, kad tokia paslauga būtų įgyvendinta, prieš užsakant langus, į paslaugų paketą reikėtų įtraukti ir dar daugiau paslaugų, kas visumoje nesudarys didelės kainos ir atvirkščiai, visas paslaugas gausite beveik nemokamai.