Roletai

Roletai – pasirinkite geriausius

Baigiantis užuolaidų erai, sparčiai populiarėja langų roletai, kurie naudojami ne tik langams uždengti, bet ir įstiklintoms durims.

Roletai – populiariausia prekė šiuolaikiškoje buityje, nes roletais uždengiami ne tik langai, bet sukuriamas ir bendras patalpų ar langų išorinis estetinis vaizdas. Todėl dauguma renkasi nebrangų, turintį didelį medžiagų, raštų ir spalvų pasirinkimą, roletų montavimą. Langų roletai yra įvairiausių rūšių, pradedant nuo bambukinių ir baigiant medžiaginiais audiniais. Todėl modernius bei patrauklius ir spalvotus roletus galėsite derinti ir prie savo gyvenamųjų patalpų interjero. Atminkite, nieko nėra neįmanomo. Roletai – plačių galimybių gaminys, kurį galima keisti dažnai. Jie nepralaidūs saulės spinduliams, todėl karštą vasaros dieną, galima apsisaugoti nuo tiesioginio saulė energijos poveikio. Naktį, nuleidus roletus, susikursite jaukią ir intymią aplinką, o jei nebijote svetimų kaimyno ar praeivių žvilgsnių, galite roletų ir nenuleisti. www.langesadecor.lt leis įgyvendinti visas interjero dekoravimo, roletų spalvų suderinimo fantazijas. Roletai – pasislėpkite nuo saulės ar svetimų žvilgsnių.


roletai_geras_pasirinkimasRoletai – kokie populiariausi?
 Langesadecor.lt gali drąsiai tvirtinti, kad remiantis roletų pardavimų statistika, patys populiariausi roletai – klasikiniai. Klasikiniai roletai naudojami patalpų viduje ir išsiskiria įvairia išvaida bei spalvomis ir yra itin patogūs naudojimui. Tokių roletų atspalvių yra begalės, o audinių spalvų bei nepakartojamų raštų galimybės, neribotos. Vidaus roletų montavimas nėra sudėtingas, todėl jų pritvirtinimas prie lubų ar pačių langų rėmų nėra brangus. Pirkdami roletus galite išsiderėti ir jų nemokamą montavimą. Klasikiniai roletai populiariausi todėl, kad juos galima pritaikyti bet kokioms patalpoms. Ar tai būtų virtuvė, ar miegamojo kambarys. Bet langesadecor.lt perspėja, kad tokie roletai pritaikomi tik standartiniams langams, nes pagal techninius duomenis, klasikiniai roletai negali būti ilgesni nei 3 metrai, o plotis viršyti 2 metrus. Išskirtiniais atvejais, ar klientų individualaus užsakymo paskatinti, galime pagaminti ir didesnių matmenų vidaus roletus, bet reikėtų atminti, kad tokiems gaminiams naudojimo garantijos neteikiamos. Taigi, planuodami ir prie interjero spalvų derindami klasikinius roletus įvertinkite ir tam tikrą riziką, jei pasirinkti gaminiai viršys technines normas. O jei turite itin didelius langus ir norite juos uždengti, mūsų įmonė patars rinktis panašų į roletų mechanizmą naudojamą įrenginį – žaliuzes. Apsaugines žaliuzes galima montuoti ir prie sienos ir prie langų ant kurių sumontuoti dar ir tinkleliai apsaugai nuo uodų. Žaliuzės – didesniems langams uždengti ir apsaugai.

Naudinga pasidomėti:

Kasetiniai roletai. Šie roletai montuojami prie plastikinių ar medinių langų rėmo, o audinys susukamas į kompaktišką ruloną, todėl išlaikoma ir estetinė interjero dekoravimo pusiausvyra. Išvyniojant roletus iš kasetės, audinys žemyn leidžiasi prigludęs prie stiklo, todėl mechanizmo veikimo principas yra patogus ir kas svarbiausia, veikiantis labai tyliai. Kasetiniai roletai – pigus ir patogus sprendimas.

Naudokitės roletais ir dieną, ir naktį.

Roletai – diena ir naktis. Tokios rūšies roletai ypač naudojami biuruose ar moderniai suprojektuotuose namuose. Roletų „diena ir naktis“ audinio struktūra pagaminta taip, kad pakreipus jį tam tikru kampu, galima sumažinti saulės spindulių patekimą į patalpas, todėl neišleidžiant daug lėšų, galima susikurti patogią ir jaukią aplinką. Langesadecor.lt – patars ir pakonsultuos kiekvieną, kuris nori apie roletus „diena ir naktis“ sužinoti daugiau.

Mygtukas – roletų reguliavimui. Tobulėjant technologijoms, tobulėja ir siūlomos papildomos paslaugos prie roletų. Roletų populiarumą kelia ir nesudėtinga paslauga. Taigi, didelėse patalpose ar biuruose, kur mechaninis roletų pakėlimas ar nuleidimas neįmanomas, siūlomi roletai yra valdomi elektra – pulteliu. Įsivaizduokite tokį patogumą, kad nededant daug pastangų, galite reguliuoti roletų padėti, taip susikuriant sau norimą saulės patekimą į patalpas. Langesadecor.lt pasiūlys, pagamins ir sumontuos bet kokio tipo roletus atsižvelgdama ir į jūsų individualius reikalavimus.

Boxe.lt