Stumdomos durys — svajonė, kurią reikia įgyvendinti

Stumdomos durys — svajonė, kurią reikia įgyvendinti

Duris esame įpratę verti. Dažnai pamirštame, kad galima jas ir stumti. Stumdomosios durys nėra naujiena Lietuvos rinkoje. Šios sistemos duris galime rasti ir Klaipėdoje, Vilniuje, Kaune, net Pasvalyje.

Jos yra praktiškos, nes taupo vietą. Jos yra patrauklios, nes puošia interjerą. Jos turi ir savų trūkumų, tai stabilumas. Neatsargus elgesys gali jas sugadinti. Bet tai neturėtų būti rodiklis, kuris atgrasins žmogų nuo stumdomųjų durų sistemos.

stumdomosios_durys_kaina_klaipeda

Su tokio tipo durimis mes susiduriame gana dažnai. Parduotuvės, įvairios paskirties visuomeniniai pastatai, ligoninės, traukinių stotis. Žinoma, jos veikia automatiškai. Namuose viską teks atlikti rankomis. To bijoti nereikia, nes erdvė bus sutaupyta, o vientisas namų dizaino vaizdas pasiektas.

Akivaizdu, kad stumdomosios durys yra įdomi interjero detalė, puikiai skirianti ir jungianti atskiras erdves. Vienas minusas yra kaina. Daugeliui asmenų ji nepasirodys patraukli. O labai tikslią sumą nurodyti yra sunku. Kiekvienas stumdomųjų durų projektas yra unikalus. Nereikia stebėtis, kai pardavėjas vienam asmeniui pasiūlys tokio tipo duris už 3000, o kitam teks ir didesnę sumą pakloti.

Pačių elementariausių durų kaina, kurios yra be dekoracijų ar papildomų raštų svyruoja nuo 500 iki 1000 litų. Komunikacija — geriausias sprendimas, kuris padės sužinoti daugiau mažiau tikslesnę sumą. Nereikia bijoti kreiptis į specialistus, nes jie visada yra pasiruošę padėti. Durų stilių galima priderinti prie bet kokio interjero. Tikėtis, kad pavyks sutaupyti, nereikėtų. Geri daiktai kainuoja, o iš naujo ieškoti kur galima įsigyti kokybiškas duris, ne visi nori.

Italai yra puikūs šios srities specialistai. Jų produkcija atitinka visus keliamus reikalavimus. Šiek tiek pigesnės stumdomosios durys yra gaminamos vokiečių ir ispanų. Žinoma, kad ir lietuviai geba jas pagaminti. Saviškiais ne visada mėgstame pasitikėti. Atrodo, kad be reikalo, nes produkcijos kokybė dažnai yra labai aukšto lygio.

Stumdomos durys, jas išsirinkti įmanoma. Tereikia domėtis, būti numačius savo biudžetą ir svarbu nebijoti klausti. Šių durų defektai nepapuoš namų, o gražiais ir tvarkingais namai norime džiaugtis visi. Ar verta investuoti į tokio tipo duris? Žinoma, svajonės bei norai tam ir skirti, kad būtų įgyvendinti.