Vartai

Garažo vartai – kiemo vartai

Kaip šauksi, taip atsilieps. Ar girdėjote šią frazę? Užduodant modernių kiemo ar garažo vartų pardavėjams klausimus apie dominančią produkciją pravartu žinoti kelis dalykus, kurių pagalba greičiau pavyks išsiaiškinti ar net nusiderėti kainą. Žinoma, pardavėjai visada konsultuoja išsamiai, bet yra keletas niuansų, kuriais langesadecor.lt nori pasidalinti su Jumis.

Prieš perkant – ar žinote kas Jums svarbu?

Daugelis, nusprendę pirkti garažo vartus, perka juos ne todėl, kad sugalvojo pirkti vartus. Greičiausiai jie jau turi garažą, todėl nori išsirinkti jam ir vartus. Bet ar jie žino ar yra girdėję apie Europos sąjungos direktyvas, kurios nustato, kad pramoniniai ar garažo vartai ir jų valdymo sistemos privalo turėti sertifikatus, patvirtinančius, kad jie – vienas gaminys? Taigi, pirkdami garažo vartus, Jūs įsigysite pilnai tarpusavyje suderintą ir kokybišką vartų konstrukciją, kuri turės ir sertifikatą valdymo pavaroms. Langesadecor.lt – sertifikuota garažo vartų kokybė!

Naudinga pasidomėti:

Statote tvorą, specialistai patars ir dėl vartų.

Kiemo vartai – nuo ko pradėti? Suprantama, kad nusprendus įsigyti kiemo vartus nereiškia, kad jau žinote kur juos įsigyti kokybiškus ir patikimus. Todėl pateiksime keletą rekomendacijų nuo ko pradėti kiemo vartų paieškas. Jei atėjo diena, kai metas pirkti kiemo vartus, nebūtina jaudintis, kad nežinote iš kur, į pagalbą galite pasitelkti kaimynų praktiką. Gal ir kaimynai kieme kažkada buvo montuojami kiemo vartai. Todėl praktiškai patarimai bus tik į naudą. O jei tokios informacijos suteikti negali, nes ir patys ruošiasi pirkti, tada pagalvokite apie, gal Jūsų kieme dirba specialistai statantys ar montuojantys namo tvorą. Jei taip, Jums nesunku bus gauti reikiamą informaciją apie gamintoją ir kiemo vartus užsisakyti derinant prie tvoros. Bet vienas iš rimtesnių pasiūlymų dėl kiemo vartų – kreiptis į įmonę, užsiimančią kiemo vartų prekyba, kuri, be to, kiemo vartus ne tik įrengia, bet ir suderins garažo vartų ir pačio kiemo vartų valdymo pavaras. Jau turėjote gauti pirminę informaciją, kad abiejų įrenginių pavaros privalėtų būti suderintos. Taigi, priimant bendrus sprendimus dėl kiemo vartų įrengimo ir pavarų derinimo prie garažo vartų, gali padėti šiek tiek sutaupyti. Langesadecor.lt – garažo ir kiemo vartai tarnauja ilgiau.

kiemo_garazo_vartaiKiemo vartai ir dvi jų rūšys

Kiemo vartai – slankiojantys ir dviejų varčių (suveriami). Šios kiemo vartų rūšys padeda išspręsti kai kuriuos klausimus dėl kiemų dydžio. Jei namo kiemas mažas, patartina montuoti slankiojančius kiemo vartus, nes suveriami vartai, mažame kieme nėra praktiški ir gali kliudyti automobilio kieme pastatymui. Nors, iš kitos pusės, pakankamai erdvės reikia ir slankiojantiems kiemo vartams. Ir taip pat aktualu, kad slankiojančių vartų įrenginys ar pavarų sistema – brangesnė. Tokiai slankiojančių vartų pavarai būtinas pamatas, kuris ir įtakoja vartų kainai. Be to, varstomi vartai sunaudos daugiau energijos, ne kiemo vartams atverti prireiks apie 2000-3000 N pavaros, priklausomai nuo vartų svorio bei kitų techninių parametrų. Tuo tarpu, kai slankiojantys vartai pareikalaus pavaros, kuri naudos tik apie 500-1000 N.

Vartai, stumdomi vartai, kiemo vartai, garažo vartai, metaliniai vartai, mediniai vartai, automatiniai vartai – www.langesadecor.lt