Vidaus durys kaina


Vidaus durų kainos Kaune

Įsprūdinės medinės vidaus durys gali būti pagamintos iš beržo, uosio, ąžuolo, alksnio, raudonmedžio, pušies, buko ar kitų klijuotų medienos rūšių. Tai, mūsų siūlomos įvairaus dizaino, bei techninių sprendimų vidaus durys Kaune. Vidaus durys Kaune kainuoja panašiai kiek ir Vilniuje, ne vidaus durų kainos Kaune konkurencingos kaip ir sostinėje. Todėl vidaus duris, kauniečiai gali nusipirkti už mažesnę kainą. Vidinių durų, mediniai įsprūdai gali būti įvairių matmenų, nuo keliolikos milimetrų iki keliasdešimt milimetrų storio. Vidaus durys, kuriomis prekiaujame Kaune gali būti nubeicuotos, nudažytos arba lakuotos. Savo vidaus durų apdailai mes naudojame vienkomponenčius lakus, beicus ar akrilinius dažus. Taigi, norėdami įsigyti vidaus duris Kaune, nesunkiai sužinosite ir durų kainas, todėl galėsite lengvai apsispręsti, kurias pirkti.

vidaus_duru_kainos_kauneNeperkate katės maiše?
Medinės vidaus durys Kaune gali būti gaminamos ar jau pagamintos iš įvairios medienos, todėl pirminis užklausimas dėl durų rūšies bei paskirties būtinas. Suprantama, kad vidaus durų neperkate iškart atėję pas pardavėją. Tokie veiksmai gali privesti prie to, kad, už pirmu žvilgsniu pigias vidaus duris, gali tekti susimokėti ženkliai daugiau. Tam įtakoja kelios durų detalės, į kuris neatkreipus dėmesio perkant, gali teks išleisti daugiau. Taigi, pirkdami vidaus duris Kaune pasiklausinėkite pardavėjų, ar vidaus durų kainos yra jau su staktomis, durų rankenomis, vyriais ar spynomis ir kitais papildomais komponentais, kurių nebuvimas, gali padidinti durų kaina. Todėl prieš pirkdami, būtinai susisiekite su mumis ar kitais vidaus durimis prekiaujančiais kvalifikuotais specialistais ir mes Jums pateiksime visų durų pilnas komplektacijas už mažesnę kainą. Vidaus medinės durys Kaune – kiekvienam pagal poreikį ir išgales.
Vidaus durų su pilna komplektacija turime įvairių. Galėsite pasirinkti nuo filinginių durų iki stumdomų durų individualių projektų. Vidaus durys Kaune – kainos įvairios. Jos priklauso nuo medžiagų iš kurių gaminamos durys. Mūsų durys gaminamos iš aukštos kokybės medžiagų, todėl nėra pigiausios, bet galime drąsiai garantuoti, kad vidaus durų kainos ir kokybė Kaune – subalansuota.
Vidaus durys – kaina išlieka konkurencinga, nes durų gamintojų bei pardavėju Kaune labai daug. Bet norime patarti, nusprendę pirkti ar užsisakyti vidaus duris Kaune, būtinai derėkitės, nes ir nuo šio fakto priklausys, Jūsų vidaus durys kaina bus mažesne ar didesne, jei pirksite per tarpininkus. Suprantama, durys kaina pačios nenuleis, teks savo derybų įgūdžius panaudoti patiems.
Žinoma, galima vidaus duris aptikti ir už akcizinę kainą, bet verta žinoti, kad akcijos gali būti organizuojamos ir tam, kad išparduoti durų likučius ir jeigu Jums reikės daugiau nei vienų vidaus durų, gali būti taip, kad tokio kiekio tiesiog nerasite. Vidaus durys – kainų akcijos gali būti naudingos ieškantiems tik vienų. Perkant ar užsisakant didelį kiekį medinių durų, suprantama, visada galima derėtis ir dažniausiai, nuo bendros sumos, suderama nuolaida siekia nuo 10 iki 30 procentų. Taigi, vidaus durys – kaina išsiderėsite patys.

Vidaus durys – kainos pagal poreikį 

Kas galėjo pagalvoti, kad man reikės vidaus durų? Tokie klausimai, netikėtai iškyla, kai gyvenama tik šia diena. Visi, duris naudoja kasdien, jas uždaro, atidaro ar net užtrenkia, bet, ar nors vienas susimąstė, kada gali tekti rūpintis dėl durų pirkimo. Todėl, tinkamiausias būdas išvengti netikėtų išlaidų, retkarčiais pagalvoti, patikrinti ar jūsų vidaus durys tinkamos naudojimui ir kiek maždaug laiko jos gali tarnauti. Suprantama, kad ne visos durys išlieka stabilios būklės tiek kiek rekomenduoja pardavėjai. Būna ir nenumatytų atvejų, pavyzdžiui, buto užpylimas vandeniu, gaisras ar kitokios techninės nelaimės, o tada, name ar bute tenka pasikeisti visas duris, todėl pagrindinis galvos skausmas – vidaus durų kainos.

Vidaus durys siūlomos įvairiomis kainomis, jos skiriasi ir taip yra todėl, kad vidaus durys gaminamos iš skirtingų medžiagų, kurios ir kainuoja atitinkamai.

vidaus_durysMedinės vidaus durys kaina pasižymi didesne dėl visiems suprantamų priežasčių. Gaminiai iš medžio ir taip yra prabangos detalė, o vidaus durys kaina gali ir priblokšti, jei jas užsisakysite ir dekoruotas. Rankų darbo raižiniai, durims suteikia ne tik individualumo bei išskirtinumo, bet ir pakelia tokių durų kainą. Medinės durys sveria ženkliai daugiau, nei paprastos faneruotos vidaus durys, todėl jų tvirtinimui prireiks papildomų elementų, kurie taip pat įeina į kainą. Medinės durų kainos prasideda įvairiai, jei perkamos iš pirmų rankų ir be tarpininkų, jos bus pigesnės ir kainuos nuo 300-400 litų, o jei durys patiks, kurias siūlo paslaugos tarpininkai, suprantama, durų kaina bus šiek tiek didesnė.

Vidaus durys Vilniuje – kainos

PVC vidaus durys gali kainuoti šiek tiek mažiau, nes jų gamyba nėra sudėtinga, o be to, ir pačios medžiagos gaminimui yra ženkliai mažesnės. Taigi, jei pasirinksite vidaus PVC duris, galėsite šiek tiek sutaupyti. Tokios vidaus durys Vilniuje kainuoja ne daug, nes labai didelė konkurencija, kuri gelbėja pirkėjus, durų gamintojus priversdama mažinti durų kainas. Nors, jei mokate derėtis, priimtiną kainą galima išderėti ir iš pardavėjo.

Plastikinės vidaus durys namams, ne labai tinkamos, todėl tokie gaminiai populiarūs tarp įmonių ar viešųjų įstaigų. Kad ir kokios būtų patvarios plastikinės durys, ateina metas, kad ir jos tampa netinkamomis. Plastikinių durų kainos mažos, todėl išlaiko tokį populiarumą ir paklausą. Vilniuje taip pat galima atrasti gamintojų, kurie prekiauja vidaus durimis su nedideliu antkainiu. Plastikinės vidaus durys Vilniuje – pigios vidaus durys vilioja daugelį.

Faneruotos vidaus durys – kaina labai maža, bet reikėtų atminti, kad jų susidėvėjimo laikotarpis mažesnis, be to, ne visos faneruotos durys yra atsparios techniniams pažeidimams. Todėl, prie montuodami duris, pasikonsultuokite su kvalifikuotais specialistais. Jie patars, kokios durys pigesnės bei tarnaus ilgiau.

Stumdomos vidaus durys – siūlomos už gan patrauklią kainą. Įsivaizduokite, kad vidaus patalpose stumdomų durų sistemų pagalba susikursite ne tik jaukią ir patogią aplinką, bet stumdomos durys kainuos mažiau, nei sunkios medinės durys, kurias teks taikyti tik prie standartinių durų arkų. Stumdomos vidaus durys gali būti gaminamos, tiek iš stiklo, tiek iš medžio plokščių, todėl neįmanoma nustatyti tikslių kainų ribos. Nedidelės stumdomos durys galėtų kainuos tik 100 litų, bet suprantama, kad durų uždengiamas plotas bus nedidelis. Todėl, pagal Jūsų išmatavimas, specialistai ne tik parinks reikiamas ir kokybiškas medžiagas, bet ir pasiūlys durų kainą. Jei siūloma durų kaina netiks, drąsiai bus galima pasitikrinti savo derybininkų sugebėjimus ir bandyti didesnes nuolaidas, kad vidaus stumdomos durys Jums apsieitų pigiau. Vilniuje yra labai daug salonų, kurie prekiauja stumdomomis vidaus durimis, bet prieš pirkdami pagalvokite, kad į tokių durų kainą galį įeiti ir pačių paviljonų nuoma, todėl vidaus duris pigiau visada atrasite internetinėse svetainėse. O atvykę į vietą, galėsite pamatyti ir pačius gaminius bei juos pačiupinėti.

Stumdomos vidaus durys internetu – ženkliai mažesnėmis kainomis