Durų gamyba

Plastikinių ir medinių durų gamyba

 Ką pirma pamatote įėję į patalpas?

Durys – tai pirma vidaus interjero detalė, kurią pamatome įeidami į patalpas. Vidaus durys – sudedamoji dalis ne tik gyvenamųjų patalpų, jos naudojamos ir komercinėse paskirties patalpose, tam tikrų erdvių atskirimui. Todėl vartotojai nebesitenkina lygiomis ir baltomis durimis kaip kadaise. Dabar reikalaujama durų su įvairių spalvų marginiais, piešiniais, raštais ar net raižiniais, jei kalbėtume apie medines duris. Durų gamyboje kokybė yra labai svarbi, todėl kai kurie gaminiai turi ir atitinkamą savo kainą. Jei norėsite patalpų erdvę padaryti išskirtine, užsisakykite gaminius iš medžio ir interjeras bus nepakartojamas bei įgaus šiek tiek daugiau natūralumo.


duru_gamybaVidinės durys
 − su stiklais, įvairiausių spalvų, kontrastingos ir pabrėžiančios interjero linijas. Štai tokias duris įsivaizduoja šiuolaikiški žmonės, kurie nori būti ne tik individualūs, bet ir išskirtiniai. Lyginant vidaus duris su lauko, vidaus yra gerokai įvairesnės, nes nėra tam tikrų reikalavimų. Vidinės durys – tai gana svarbi detalė derinant interjerą, todėl į durų spalvą atsižvelgti privaloma. Dėl pakankamai didelio vidaus durų pasirinkimo, statant individualios statybos namą, derinti spalvas atskirai nebūtina. Jas lengvai priderinsite kai namas bus baigtas statyti ir prasidės dažymo darbai. Tada susisieksite su meistrais ir išsakysite savo pageidavimus, o meistrai patars kokios medžiagos ir spalvos Jums tiktų labiau. Žinoma, jei turėsite savo individualių pageidavimų, tada meistrai klausysis Jūsų norų, o po to, bandys juos įgyvendinti. Vidinių durų gamyboje svarbiausia kokybė, todėl nesitikėkite, kad durys bus pagamintos per 2 dienas.

Lauko durų gamyba – svarbiausia kokybė. Su kokiomis problemomis esate susidūrę perkant? Suprantama, kiekvienas tikisi įsigyti lauko duris kuo aukštesnė kokybės ir kuo pigiau. Bet ne kiekvienas supranta, kad tai du nesuderinami dalykai. Jei klientas reikalaus aukštos kokybės lauko durų, jų kaina niekada nebus maža. O mažos durų kainos kelia įtarimus, kad joms pagaminti buvo naudotos nekokybiškos ar nepatvarios medžiagos. Todėl pirkdami lauko duris iš nepatikimų pardavėjų, rizikuojate nusipirkti nekokybiškas, nesaugias ir be garantijos. Mūsų lauko durys – su garantija ir pagamintos iš aukščiausią kokybę turinčių medžiagų. Tai labai svarbu, jei norite, kad lauko durys tarnautų ilgiau, turėtų mažą susidėvėjimo procentą ir džiugintų Jus bei svečius savo nepriekaištingu funkcionalumu.

Apibendrinant šį straipsnį norime pranešti, kad durų gamyba mūsų dirbtuvės išlaiko visus kokybės reikalavimus bei atitinka visų klientų poreikius. Todėl kviečiame apsilankyti, apžiūrėti ir nuspręsti. O mes įgyvendinsime visus Jūsų lūkesčius.

Durų gamyba – individualių lūkesčių įgyvendinimas.