Kalėdinė dovana – Žaidimų aikštelė namams

Kalėdinė dovana. Artėjant gražiausioms metų šventėms, karts nuo karto vis sulaukiame klausimų iš tėvų, senelių- ar medinis vaikiškas namelis tinkama dovana tokiai progai, visgi žiema ir sniegas ant nosies, tad ar bus daiktas naudojamas ir teiks vaikui džiaugsmą? Vienareikšmiškai galime atsakyti jog tikrai verta ir nėra nustatytos oro temperatūros iki kada galima žaisti mediniame namelyje ar sniego lygio, kuomet jau nebegalima suptis.

Kalėdinė dovana

Žiema visai nėra rodiklis tam jog aikštelės jau nebereikalingos ir vaikai su jomis nebežais ar nesidžiaugs. Kuomet lauke yra sniego jie kaip tik dar labiau nori eit į lauką ir džiaugtis tuo jau retenybe topusius žiemos atributu. O ir sniegas nėra trukdis suptis, čiuožinėt nuo čiužinys, ar mediniame namelyje žaisti su draugais. Labai tinkamas posakis ir šioje situacijoje jog nėra blogo oro, yra tik netinkama apranga. Jeigu vaiki apsirengia šiltai, neperšlampamais rūbais, jiems tikrai bus malonu suptis ir žaisti mediniame namelyje, mėgaujantis visomis jo pramogomis nepaisant pagal oro sąlygų. Vaikai judėdami nuolatos tikrai neperšals, o ir veiklos esant nestovės sustyrę vietoje nuo šalčio. Čiuožti į pusnis turėtų būti labai smagi pramoga ir naujas iššūkis vaikams. Jie puikiai prisitaiko prie esamų oro sąlygų ir grūdinasi būdami gryname ore, tad nereikėtų bijoti leisti lauke žaisti ir esant atrodo mums šaltu oru.

Taigi jeigu svarstote apie tokią dovaną Kalėdų proga, vienareikšmiškai turite gerą pasirinkimą ir galite drąsiai išsirinkti Jums labiausiai patikusį variantą ir pritaikyti pagal vaikų poreikius.

Galite suspėti

Galbūt spės vaikai ir savo eglutės įžiebimą padaryti jau savo namelyje! Arba galėsite papuošti lempučių girliandomis ir džiaugtis šviesesniu, jaukesniu ir Kalėdoms pasiruošusiu kiemu! Kuomet ant nosies dar vaikų atostogos ir galimai dar vienas ilgas užsidarymas namuose, tai puikus sprendimas ir veiklos suteikimas vaikams! Namuose atsibosta, kieme taip pat, tačiau turint tokios veiklos, vaikai mielai leis laiką gryname ore, o Jūs galėsite ramiai atlikti darbus iš namų, arba prireikus dalyvauti darbiniame pokalbyje telefonu ir nereikės sukti galvos jog tuoj kažkas įsiverš į kambarį ir prisijungs prie Jūsų svarbios konferencijos.

Svarbu atminti, kad kiekvienas namelis ar žaidimų aikštelė turi svarbias dalis. Kurias pasirinkus išspręsite ir aktyvių žaidimų galimybę vaikams savo kieme.