Markizės

Markizės – romanetės – apsauginės žaliuzės

Apsauginės žaliuzės, markizės ir romanetės skiriasi viena nuo kitos, todėl, jas apibūdinsime atskirai, kad turėtumėte bendrą vaizdą kokias funkcijas jos atlieka, nuo ko saugo ir kiek tai kainuos.

Markizės – dažniausiai pasirenkamos sodo namelio ar gyvenamojo namo dekoravimo elementas, kuris suteikia ne tik nepakartojamą estetinį vaizdą, bet atlieka ir apsaugines funkcijas. Kokias? Tai ir aptarsime. Markizės turi labai paprastą ir nesudėtingą mechanizmą ir yra sulankstomos. Markizių paskirtis įvairi, priklauso nuo vartotojų, kurie kaskart tampa vis išradingesni. Bet pagrindinė markizių naudojimo paskirtis – patalpų apsauga nuo tiesioginio lietaus ir saulės spindulių. Markizės tvirtinamos prie sienos ir kaip roletai – suvyniojamos į kasetę-dėžę. Jų konstrukciją sudaro audeklas, kuris ir rūpinasi, kad saulė ar lietus nepatektų į uždengtą markizėmis plotą. Markizės skirstomos į kelias rūšis: terasines ir balkonines. Tvirtesnės ir didesnės yra terasos markizės, ne suprantama, kad jų paskirtis uždengti ir apsaugoti didesnį plotą. Balkoninės markizės montuojamos virš langų ir iš pačio pavadinimo galima suprasti, kad jos skirtos apsaugoti balkono erdvę nuo saulės ar lietaus. Bet yra vienas niuansas, kokios tvirtos markizės bebūtų, nuo stipraus vėjo jos neapsaugo ir kas labai svarbu, nuo vėjo tenka saugoti ir pačias markizes. Prieš artėjant stipresniems vėjams, markizes rekomenduojama suvynioti ir paslėpti dėžėje. Ir kaip jau pastebėjote, dažniausiai markizes perka ir montuojasi lauko kavinukės, barai ar restoranai. Be to, markizės puošia ir kai kurių viešbučių fasadus, todėl, kaip matote, jų paskirtis įvairi.

markizesApsauginės žaliuzės – biurų ar gyvenamųjų namų pirmo aukšto apsauginė konstrukcija. Jų paskirtis kaip ir markizių – apsauginė, tačiau apsauginės žaliuzės skirtos apsisaugoti ne nuo saulės ar lietaus, bet nuo įsilaužimų, stipraus vėjo ar smūgių. Todėl tokios žaliuzės dažnai montuojamos ant langų, durų ir net vitrinų ir populiariausios jos parduotuvių ar biurų savininkų tarpe. Apsauginės žaliuzės yra itin saugios, nes jas sudaro šarvas, kuris lengvai pasikelia ir reikamu metu nusileidžia. Žaliuzių konstrukcija nėra sudėtinga, ją sudaro jau minėtas šarvas, valdymo pavaros, kurios būna mechaninės ir elektrinės. Rankiniu būdu nuleidžiamos ar pakeliamos lengvesnės žaliuzės, o elektrinės pavaros naudojamos kai vitrinose sumontuojamos sunkios apsauginės žaliuzės. Dėl tokių konstrukcijų, nori objektai tampa beveik nepažeidžiami nuo išorinių pažeidimų ar vagių įsilaužimo.

Romanetės – siuvamos iš įvairiausių užuolaidinių medžiagų ir atlieka patalpų apsaugines nuo saulės spindulių funkcijas. Romenečių mechanizmas nėra sudėtingas, bet jų pasiųvimas privalo būti kruopštus ir iš kokybiškų medžiagų. Virtuvėje, miegamojo ar svetainės kambariuose montuojamos romanetės interjerui suteiks nepaprasto jaukumo bei išskirtinumą. Jei turite daug draugų, tikrai, nors kartą turėjo matyti kaip įmontuotos ir buityje pritaikytos romanetės. Dažnai jos tvirtinamo prie langų arba virš jų, todėl tokio romanečių išskirtinio grožio neįmanoma nepastebėti. Jos pakeliamos arba nuleidžiamos specialia juostele, kuri kraštuose perverta per audinį. Mes siuvame visokių tipų, spalvų bei atspalvių ir raštų romanetes.

Tik longesadecor salonuose Jūsų interjeras virs išskirtiniu, o pasiūtos romanetės bus viena iš įspūdingiausių jo sudedamųjų dalių.

Markizės – romanetės – apsauginės žaliuzės:

 • Markizės – saulės spindulių patekimas į patalpas blokuojamas iki 90 procentų.
 • Markizės – apsauga nuo lietaus, todėl šventės nesugadins nei kaitra, nei lietaus lašai.
 • Markizės – dažnesnį šeimos susibūrimą gryname ore.
 • Markizės – paprasta naudoti.
 • Markizės – priderinamos prie bet kokio interjero.
 • Romanetės – paprastas ir nesudėtingas naudojimas.
 • Romanetės – barjeras, saulės patekimui į patalpas.
 • Romanetės – išskirtinis ir spalvingas interjeras.
 • Romanetės – greitas ir kokybiškas pasiuvimas.
 • Romanetės – jaukumas ir romantika.
 • Apsauginės žaliuzės – biuro, parduotuvės ar namų apsauga.
 • Apsauginės žaliuzės – priemonė „stop vagims“.
 • Apsauginės žaliuzės – patogus valdymas rankomis arba elektra.
 • Apsauginės žaliuzės – gaminamos iš kokybiškų bei sertifikuotų medžiagų.
 • Apsauginės žaliuzės – privataus turto apsauga.