Vidaus

Vidaus durys – galima sutaupyti

Masyvo vidaus durys. Pušis – dažniausiai naudojama medžiaga iš kurios gaminamos kokybiškos vidaus durys. Paklausite kodėl? Durų gamintojai tvirtina, kad pasikeitus oro drėgmei ar temperatūrai, durų elementai taip pat gali keisti savo parametrus. Panašių duomenų yra turi ir ąžuolas, raudonmedis bei vyšnia. Dėl savo didelio svorio, kai kurios vidaus durys yra linkusios pakeisti savo pirminę formą, kaip sako apie durų gamybą žmonės, persisukti. Tam, kad būtų išvengta tokių deformacijų, durys privalo būti gaminamos jau iš išdžiovintų medžio. Tokiems procesam reikalingas tam tikras laikas ir suprantama, speciali technika, kuri yra brangi. Be to, kad į medieną nepatektų drėgmė, būtina ją padengti laku, dažais ar specialiu medžio impregnantu, o pati vidaus durų konstrukcija privalo būti nepriekaištingo geometrinio tikslumo lygiai taip pat kaip ir visos likusios durų bloko sudedamosios dalys.

vidaus_durysVidaus durys ir iš dirbtinių medžiagų. Greičiausiai, daugeliui, perkant baldus ar senei pirktas vidaus duris, teko matyti trumpinį – MDP. Bet greičiausiai, kad ne kiekvienas žino šio trumpinio reikšmę. Ar žinote, kad iš MDP gaminamos ir vidaus durys? MDP – medžio drožlių plokštė, kuri tarnauja durų gamybai ir pasižymi stabilios formos išlaikymu. Todėl daugelis renkasi MDP vidaus duris, ne ir kaino jų nėra didelės. dar galimas variantas panaudoti MPP – medžio plaušo plokštės, į kurias dar dedamas parafinas. Suderinus anksčiau paminėtas medžiagas galima pagaminti drėgmei mažiau jautresnes vidaus duris, sumažinti jų svori ir išlaikyti durų bloko stabilumą. Ir suprantama, kad šios medžiagos durims – pigesnės nei natūralios, todėl vidaus durų kaina gali būti lankstesnė ir mažesnė. Todėl daugelis pirkėjų atsižvelgia ir užsisako kambario duris, kurios gerokai pigesnės už natūralių medžiagų duris. Taigi, bet kokiu atveju, pagrindiniu kriterijumi langų gamyboje išlieka kokybė ir dar kartą kokybė. Vidaus durims tai ypač aktualu, nes oro ir drėgmės srautas, nekokybiškas duris gali paversti buityje nebetinkamu naudoti daiktu. Vidaus durys – kokybė pirmiau!

Naudinga pasidomėti:

Vidinės durys – sudedamoji idealaus interjero dalis, be kurios neapsieinama buityje, o prieš statant būstą, pagalvojama ir apie būsimų vidaus durų matmenis ir apie durų arkų projektavimo subtilybes. Lyginant su lauko, vidinės durys gaminamos įvairesnės, todėl galimybės vidaus duris pritaikyti greičiau ir patogiau, didesnės. Be to, vidinių durų konstrukcija taip pat ne tokia kaip lauko durų. Didžioji vidaus durų dalis neturi slenksčių, todėl judėti be kliūčių kur kas patogiau. Suprantama, durų bendras vaizdas gali skirtis pakeitus ar patobulinus net ir menkiausią detalę, o tai leidžia įgyvendinti fantazijas dekoruojant ir taikant duris prie interjero. Vidaus durys yra su stiklais, bet gali būti ir be jų, priklausomai nuo erdvės, kurią norima atitverti. Žinoma, kad stiklinti vidaus duris, kurios skirtos į vonios ar tualeto kambarį, būtų tiesiog nelogiška. Bet nurodinėti kaip įrengti būsto interjerą gamintojai nedrįstų bet kokiu atveju, todėl rinkitės vidaus duris iš medžiagos, kuri jus labiau priimtina, kuri labiau patinka, o raštus rinkitės pasitelkdami savo fantazijas. Vidaus durys – Jūsų norų įgyvendinimui.

Vidaus durys – kaina ne didelė, todėl renkantis atidžiau, galima net sutaupyti.