Langai Kaune

Langai Kaune

Langai_KaunasKaune įvairių langų pasiūla yra pakankamai gausi lyginant su kitais didžiaisiais Lietuvos miestais. Kaip žinia daugeliui didmiesčio gyventojų rankose pabuvojo ne viena ir ne dvi skrajutes su pasiūlymais įsigyti naujutėlius langus už itin patrauklią kainą. O kaip atpažinti, kurie pardavėjai yra patikimi, tai nėra lengvas iššūkis.

Langų rūšys

Pagrindinės langų rūšys butui ar namui yra aliuminio, plastikiniai, mediniai, aliuminio-medienos.

Aliumininiai langai

Tai paprasti, praktiški bei ypač patogūs langai, klientams siekiantiems ilgaamžiškumo bei šiuolaikiškumo. Jie naudojami ten, kur reikia ypatingai tvirtų konstrukcijų ar sudėtingų techninių sprendimų. Tokie langai yra gaminami įvairių spalvų bei atspalviu todėl, jie tiks įvairiems namams ar butams.

Naudinga pasidomėti:

Aliumininių langų privalumai ir trūkumai

Pagrindiniai privalumai – patvarūs, statiškai geros savybės, ilgaamžiški, išlaikomos didelės apkrovos, juos galima dažyti.

Trūkumai – ypač prasta termoizoliacija.

Plastikiniai langai

Šie langai nereikalauja daugybės priežiūros, yra praktiški ir funkcionalūs. Svarbiausia jų dalis yra lango profilis. Kuo profilis masiškesnis, tuo yra geresnės langų naudojimo savybės. Plastikinių langų profiliai įprastai būna baltos arba juodos spalvos. Bet pirkėjas yra pirkėjas ir jam užsigeidus norimos spalvos jie gali būti padengti įvairiais atspalviais, bet ši užgaida padidins langų kainą beveik trečdaliu.

Plastikinių langų privalumai bei trūkumai

Svarbiausios ir pagrindinės šių langų savybės – juos lengva prižiūrėti, ilgaamžiški bei praktiški.

Trūkumai yra tokie, kad jie yra neekologiški bei elektrostatiški, t.y. pritraukia įvairaus purvo.

Naudinga pasidomėti:

Mediniai langai jų privalumai ir trūkumai

Dažniausiai šie langai yra montuojami naujuose arba renovuojamuose privačiuose namuose bei idealiai tinka klientams, kurie savo namuose nori jausti busto jaukumą bei jo natūralumą. Jie taip pat pasižymi gerosiomis termoizoliacinėmis savybėmis tai yra sulaiko šilumą, izoliuoja garsą bei yra ekologiški.

Pagrindinis privalumas yra tai, kad mediniai langai yra pralaidūs orui dėl to jie palaiko  drėgmės balansą kambaryje. Taip pat jie būstui suteikia jaukumo tiek iš vidaus, tiek iš išorės.

Trūkumai: reikalauja atitinkamos atidžios priežiūros, taip pat jie yra neatsparūs mechaniniams poveikiams. Tai kaina priklausanti nuo kokybės.

Aliuminio ir medienos langai, jų privalumai bei trūkumai

Tai praktiškiausias pasirinkimas žmonėms, kurie nėra abejingi savo namo estetiniam įvaizdžiui. Šie langai iš išorės yra padengti aliuminio sluoksniu, kuris saugo medinį langą nuo įvairiausių klimato sąlygų, taip prailgindamas jų tarnavimo laiką. Todėl pagrindinis tokių langų trūkumas yra kaina.

Nauji langai, kokie jie bebūtų, gali išspręsti įvairiausias problemas: šilumos, kainos, ekologiškumo, mechaninės savybes, garso izoliacijos.

Aukštos kokybės stogo langai Vilniuje.