Romanetės

Romanetės – populiariausias langų aksesuaras

Esate girdėję žodį romanetės? O gal esate patys/-čios jas siuvę?

Daugelis gaminių Lietuvoje turi didesnę savo kainą ir nesunku atspėti kodėl. Kiek iš šį tekstą skaitančių turi daug laiko savo buities bei interjero gerinimui? Štai čia ir slypi atsakymas, kodėl romanečių kaina yra didesnė nei tikitės. Jei savo fantazijas perkeliate ant romanečių dizainerių ir siuvėjų pečių, tai galima tik pasidžiaugti, kad romenetės kainuoja mažiau nei milijoną. O jei rimtai, iš kitos pusės, kiekviena patalpa turi savo savininką, kuris ja rūpinasi, todėl kyla klausimas, kodėl gi nepasisiuvus romanečių patiems!? Jei turite siuvimo mašiną namuose ar su jomis dirbate tiesiogiai, tai kodėl gi jų nepasisiuvus?

Romanetės – virš lango ar ant pačio langų rėmo tvirtinama langų dekoravimo sistema, kurios gamybai naudojamos užuolaidinės priemonės arba jų medžiagos. Jas galima derinti tiek prie virtuvės, tiek prie svetainės ir tiek prie miegamųjų patalpų interjero. Todėl nesudėtinga romanetes pasisiūti patiems. Ką, namuose neturite užuolaidinės medžiagos ar užuolaidų, kurias ruošiatės išmesti? Pagalvokite, keik lėšų sutaupysite, jei romanetes siųsite iš savo medžiagų ir pasitelkdami savo fantaziją. Langesadecor.lt siūlo jums pasisiūti vieną iš madingiausių šio meto langų dekoracijų – romanetes!

ramanetesKą daryti? Norime su jumis pasidalinti keliais patarimais.

Mūsų siūlomas romanečių modelis tinka naudojimui tiek dieną, tiek ir naktį.

Pirmas žingsni. Dėl sėkmingų tolimesnių veiksmų rometės siuvimui, išsimatuokite norimą dekoruoti langą. Skaičiuokite į didesnę pusę – palikite rezervo po 5-10 cm užleidimui iš visų kraštų.

Siuvėjos supras, būsimų romanečių kraštus reikia palenkti, neužsiuvant apačios. Taip paliksime galimybę pritaikyti bambukinę lazdelę, kad sutraukiant romanetes, įviršų ir apačią leistųsi vienodai.

Švino juostelės brangesnės, nei bambukinės, todėl patarsime romanečių apačiai naudoti bambukines lazdeles. Lazdelės svorio tikrai pakaks.

Romanečių kabinimui patartina įsigyti, jei namuose neradote, medinių listelių, kurių pagalba tvirtinsime romanetes. Jos kainuoja ne daug, todėl išlaidos bus minimalios. Vos keli litai.

Jei, iki šiol, turėjote užuolaidas, romanetes galima derinti prie panašaus kritimo, kad jos ganėtinai tiksliai galėtų uždengti langus.

Prie būsimos romanetės, kas 20 centimetrų prisiūkite juostelę (skersai). Prie jos kabinsime žiedelius, per kurią versime virvelę ar juostelę romanečių aukščiui reguliuoti. Prisiuvus nurodytu atstumu, romanečių klostės turėtų būti tolygios ir apie 10 centimetrų gylio…

Sunku patikėti, bet tai tiesa. Šiandieninių medžiagų kainomis, mūsų siūlomos romanetės kainos neviršys net šimto litų, todėl manome, kad toks mūsų pasiūlymas Jums bus patrauklesnis!

Langesadecor.lt nori jus visus pakviesti pas save, kad galėtumėte sužinoti visą informaciją apie romanečių siuvimą bei montavimą. Romanetės iš langesadecor – pasisiūkite pigiau, bet prieš tai, atvykite pas mus.